Adolf Hitler czy Adolf Schicklgruber? Rodzinna tajemnica Führera

Artykuł znajduje się tutaj

92 Komentarze

 1. wniosek az sam sie nasuwa- kazdy mogl nagiąć jak chcial historie swojego pochodzenia. tak jak kazdą postac przyjmujemy jak opisac raczyl opisujący.a opisujący wykorzystując swoją pozycje piszącego podaje do wiadomosci swoją lub wygodną dla dyktującego historie :( troche zakrecilam ale mysle ,ze sie rozumiemy.tak niestety ma sie historia calego swiata. i z Biblia pewnie jest podobnie :(( historia swiata to jedno wielkie oszustwo.panuje ślepa wiara w fakty podane na tacy ale to sie na szczescie zmienia ;) pozostaje cieszyc sie tym co widzą wlasne oczy tu i teraz :) reszta nie ma znaczenia. wszystko przemija i nawet jak sie o kims mowi przez 2000 lat i wiecej to i tak kiedys pamiec zawiedzie :(
  duzo wysilku wlozone w tę prace :) gratuluje

 2. „Pojawiające się plotki o rzekomym żydowskim pochodzeniu Hitlera możemy włożyć między bajki.” – ale w świetle wyników badań genetycznych 39 żyjących członków rodziny Adolfa Hitlera, nie jest to już przecież plotka, a zatem sugeruję Autorowi redakcję artykułu.

  Te badania genetyczne przeprowadził Ronny Decorte, profesor archeologii molekularnej i sądowy ekspert z zakresu genetyki z Katolickiego Uniwersytetu w Leuven w Belgii:
  [b]DNA study:Hitler had Jewish roots[/b]
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3943269,00.html
  http://www.telegraph.co.uk/history/world-war-two/7961211/Hitler-had-Jewish-and-African-roots-DNA-tests-show.html